Biuro oraz sala wykładowa znajdują się w budynku gimnazjum nr 16, przy ul. Wojciecha 9. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 16:00 do 18:00. Wykłady odbywają się w poniedziałki i środy od godziny 16:00.

• Informacje o naszej szkole jazdy

Witamy serdecznie! Nasza Szkoła została założona w 1990 roku i jest jedną z najstarszych szkół jazdy w Polsce! Od początku profesjonalni i świetnie przygotowani Instruktorzy dbają o to aby szkolenie każdej osoby zakończyło się zdanym egzaminem oraz długoletnią bezpieczną jazdą!

Sposób przeprowadzania kursów jest dobierany indywidualnie do każdego kursanta! Działamy po to, aby nasza szkoła jazdy w Katowicach 'JACEK' - wymagającym kursantom dostarczała profesjonalnych usług w zakresie szkolenia kandydatów na kierowców i skutecznie rozwiązywać ich problemy. Aby ten cel zrealizować staramy się przede wszystkim dokładnie rozpoznać oczekiwania kursantów oraz budować z nimi trwałe relacje.

Dzięki temu możemy precyzyjnie dopasować sposób szkolenia do potrzeb kursantów Naszej Szkoły, dbając jednocześnie o najwyższą ich efektywność, jakość i standard! Biuro oraz sala wykładowa znajdują się w budynku Gimnazjum nr 16 / Szkoły Podstawowej nr 54, w Katowicach – Giszowcu, przy ul. Wojciecha 9. Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 16:00 do 18:00. Wykłady odbywają się w poniedziałki i środy od godziny 16:00. Na każdym rozpoczęciu kursu jest możliwość wykonania badań lekarskich w promocyjnej cenie! Materiały dydaktyczne (dostęp do bazy testów egzaminacyjnych) w cenie kursu!

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych - przyjdź, zobacz, zapytaj. W dziale " skontaktuj się " znajdziecie Państwo formularz, za pomocą którego kierujcie ewentualne zapytania - odpowiemy na każdy list. Dołączcie do nas na Facebook`u, zajrzyjcie na nasz Fanpage szkoła jazdy w Katowicach 'JACEK'. ZAPRASZAMY I ŻYCZYMY SZEROKIEJ DROGI!!!

Co zyskujesz

SATYSFAKCJA GWARANTOWANA

PROFESJONALNE PRZYGOTOWANIE DO EGZAMINÓW

DOPASOWUJEMY SIĘ CZASOWO

MATERIAŁY SZKOLENIOWE

Zobacz nasz cennik KONTAKT
    • nauka jazdy
    • kat-a-katowice
    • prawo-jazdy-katowice
    • kategoria-b-katowice

Najczęściej zadawane pytania:

Należy uzyskać PKK (profil kandydata na kierowcę), podpisać umowę oraz dokonać płatności w naszym biurze.

Przed przystąpieniem do szkolenia należy złożyć we właściwym ze względu na miejsce zamieszkania starostwie / prezydentowi miasta (wydziale komunikacji tego urzędu) dokumenty.

Tak. Jazdy ustalane są indywidualnie czyli w zależności od wolnych miejsc w grafiku jazd oraz możliwości czasowych kursanta.

Egzamin wewnętrzny teoretyczny i praktyczny odbywa się po zakończonym szkoleniu teoretycznym i praktycznym.

Masz więcej pytań? Skorzystaj z formularza kontatkowego.
Zadaj pytanie

Zapisz się na kurs prawa jazdy

Zadzwoń teraz
  • Kategoria A, A2

Warunkiem uzyskania prawa jazdy kategorii A jest:1) osiągnięcie odpowiedniego wieku - 24 lata a w przypadku posiadania od co najmniej dwóch lat prawa jazdy kat. A2 - 20 lat, ( dla A2 18 lat)2) ukończenie szkolenia,3) zdanie egzaminu państwowego.

• Kategoria B

Warunkiem uzyskania prawa jazdy kategorii B jest:1) osiągnięcie odpowiedniego wieku - 18 lat,2) ukończenie szkolenia,3) zdanie egzaminu państwowego.

• Kategoria C

Warunkiem uzyskania prawa jazdy kat. C jest:1) osiągnięcie odpowiedniego wieku – co najmniej 21 lat (lub 18 lat wraz z kwalifikacją wstępną)2) posiadanie prawa jazdy kat. B,3) ukończenie szkolenia,4) zdanie egzaminu państwowego.

• Kategoria C+E

Warunkiem uzyskania prawa jazdy kat. C+E jest:1) osiągnięcie odpowiedniego wieku – co najmniej 21 lat,2) posiadanie prawa jazdy kat. B i C,3) ukończenie szkolenia,4) zdanie egzaminu państwowego

Szukasz szkoły jazdy w Katowicach?

Zobacz ofertę